Imouzzer wycieczka ½-dniowa


 

 

                 

 

Wycieczka krajobrazowa, ukazując piękno gór Atlasu Wysokiego, dzięki czemu wycieczka ta będzie idealna dla rodzin z dziećmi, miłośników natury i fotografii krajobrazowej. Na początku udamy się do Rajskiej Doliny podziwiać uroki palm daktylowych, drzew oliwnych, kakaowców i opuncji figowej. Krótki spacer pozwoli nacieszyć oczy tymi wspaniałymi widokami. Nie zabraknie również czasu na zdjęcia. Atlas wysoki to także fascynujące drogi wśród rozsianych berberskich osad pełnych tradycyjnych domów. Zaskakujący klimat okolicy, zatrzymana w czasie wioska Immouzer Ida Ou Tanane wznosząca się 1200 metrów n.p.m. zachwyci każdego z odwiedzających. Będziemy mogli się o tym przekonać, udając się spacerem na souk, gdzie spotkać można różnorodne produkty: warzywa, owoce i ryby, a nawet zwierzęta! Następnie zjedziemy do gaju oliwnego, gdzie spacerem udamy się pod wodospad. Jesteś odważny? Jeśli tak to czeka tu na Ciebie kąpiel w krystalicznie czystej wodzie wodospadu! Dla „mniej odważnych” albo tych, którzy za zimną wodą nie przepadają, przewidzieliśmy czas na mały spacer i zdjęcia. W drodze powrotnej czeka nas wizyta w ogrodzie botanicznym prowadzonym przez Berberki. Zobaczymy, w jaki sposób powstaje olejek arganowy kosmetyczny i kulinarny. Dla łasuchów i ciekawych marokańskich smaków czeka degustacja wyrobów ogrodu: miód, Amlou oraz herbata królewska. Istnieje możliwość zakupu produktów oferowanych przez Berberki.

Na zakończenie wyprawy czeka nas jeszcze jeden punkt programu Agadir Oufela, wizyta na słynnej górze Kasbah, gdzie znajdują się ruiny cytadeli pochodzącej z XVI w. Jest to miejsce, które widać z każdego punktu w Agadirze, a panorama zachwyca. Czas wolny na zdjęcia. Dla chętnych możliwość przejazdu na wielbłądach za dodatkową opłatą.

W cenie wycieczki:

– klimatyzowany transport
– opieka polskojęzyczna
– degustacja w ogrodzie botanicznym.

Dodatkowe opłaty:

– wydatki własne
– napiwki.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Liczba osób dorosłych (wymagane)

Liczba dzieci do lat 12 (wymagane)

Pierwszy dzień pobytu (wymagane)

Ostatni dzień pobytu

Dodatkowa wiadomość

Podaj wynik aby wysłać wiadomość
5 + 2 =

 

Nie trać czasu na urlopie! Zadzwoń lub napisz do nas już z Polski – wspólnie zaplanujemy twoje wycieczki.

Bezpieczeństwo, komfort podczas wspólnych podróży oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas usług jest standardem. Do zobaczenia w Agadirze !

 

maroko_z_abdulem_logo_512x512

 

 

Zapraszamy !